Czym się zajmujemy

Firma PPbruk to firma z tradycjami. Działamy już od kilku lat na terenie województwa mazowieckiego i nie koncentrujemy się tylko na jednej możliwości. Nasza oferta jest bogata, a każdy klient znajdzie w ofercie takie usługi, jakich potrzebuje. Specjalizujemy się:

– w układaniu kostki brukowej, kostki granitowej, kamienia naturalnego, piaskowca i innych usługach brukarskich,

– w wykonywaniu nawierzchni z płyt betonowych ozdobnych, tarasowych,

– w montażu palisad betonowych, kravento, palinea,

– w geodezyjnym wytyczaniu spadków niwelatorem

– w budowie kanalizacji,

– w odwadnianiu terenów,

– w regulacji włazów kanalizacyjnych

Ponadto oferujemy Państwu usługi w zakresie budowy dróg i podbudowy z tłucznia, wykonujemy studnie chłonne do odprowadzania wody z kostki oraz z rynien budynków, zajmujemy się robotami ziemnymi, a także innymi pracami towarzyszącymi (podczas budowy itp.). Do naszych zadań należy również porządkowanie terenu/terenów, ogrodów itp.

Nasi fachowcy podejmą się również wykonania dla Państwa prac trudnych i nietypowych. Realizujemy zlecenia dla klientów indywidualnych, a także dla klientów biznesowych. Wykonujemy usługi kompleksowe z materiałów własnych, jak i powierzonych – wszystko to jest zależne od dyspozycji wydanych przez naszych klientów. Możemy zapewnić, że kostka brukowa wykorzystywana przez naszą firmę jest najwyższej jakości.

Udzielamy Państwu 3-letniej gwarancji na wykonane przez naszą firmę usługi brukarskie i prace budowlane. Zapewniamy profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Można skontaktować się z nami drogą mailową albo telefoniczną. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i rozwiążą każdą wątpliwość.

Gorąco zapraszamy.